top of page
Fotokniha SAAL:

Při tvorbě podkladů pro fotoknihy v softwaru, který Saal-Digital využívá jsem se zorientoval opravdu rychle a přiznám, že už samotná tvorba mne opravdu bavila, nabízí spoustu zajímavých možností a aplikací. Návrh mé fotoknihy nebyl tématický, ale schválně jsem volil fotografie s různými parametry jasů a hloubky ostrosti a také zaměření. Pak už jen stačilo dokončený návrh odeslat. Okamžitě přišel email s potvrzením objednávky.
Dlouhé čekání na fotoknihu? Průměrné doručení ostatních výrobců fotoknih je cca 2 týdny. Se Saal-Digital na takto dlouhou dodací lhůtu můžeme zapomenout! Kniha se mi objevila ve schránce pátý pracovní den.Po obdržení fotoknihy jsem byl příjemně překvapen.

Nečekal jsem zázraky, objednávku jsem vyzkoušel ze zvědavosti, ale velice mile jsem byl překvapen. Zpracování samotné knihy je na vysoké a kvalitní úrovni. Především věrnost barev souhlasí s náhledem u mě v pc, s čímž jiní výrobci mívají i přes důkladnou kalibraci monitoru problémy.

Fotoknihu SAAL-DIGITAL rozhodně doporučím náročnějším zákazníkům. Nepatří mezi levné výrobce, ale kvalita použitých materiálů a zpracování za to rozhodně stojí.

http://www.saal-digital.cz

bottom of page